درحال بارگذاری ....
به سایت نمایندگی ایران خودرو قنبری کد 3369 خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : نمایندگی ایران خودرو قنبری کد 3369 بابل

تست‌های دنا پلاس توربو دنده اتوماتیک در کره جنوبی

تاریخ ارسال پست:
شنبه 27 مرداد 1397
نویسنده:
3369
تعداد بازدید:
372

تست‌های دنا پلاس توربو دنده اتوماتیک در کره جنوبی

خودروبانک- شرکت Motrain کره جنوبی عکس هایی را از تست دنا پلاس توربو نسخه اتوماتیک منتشر کرده که در آن تست های مختلف برای نصب نسخه گیربکس اتوماتیک نشان می دهد. گویا قرار است گیربکس خودکار دنا پلاس توربو از این شرکت کره ای تامین شود و برای همین چند دستگاه دنا پلاس توربو به این کشور رفته و Motrain با ساخت بیش از 30 قطعه جدید و نصب آنها روی دنا پلاس توربو، در حال انجام تست های مختلف و در شرایط آبی و هوایی سخت از این گیربکس است. طبق گفته ها قرار است گیربکس نصب شده روی این خودرو توسط این شرکت کره ای و البته 4 سرعته خودکار باشد.

دنا پلاس توربو دنده اتوماتیک

طبق گفته این شرکت تست های مخصوص زمستان و هوای سرد حدود 10 روز به طول می انجامد و مهندسینی از ایران، کره جنوبی و هند در این تست ها حضور دارند. دنا پلاس توانست به عنوان نسخه کامل تر دنا فروش مناسبی را داشته باشد و به نظر می رسد با ارایه نسخه اتوماتیک از دنا پلاس معمولی و یا توربو، می تواند نظر بسیاری را برای استفاده های شهری بدست آورد.

دنا پلاس توربو دنده اتوماتیک

کلمات کلیدی

نمایندگی ایران خودرو قنبری کد 3369

ایارن خودروقنبری

کد 3369 قنبری

لایرامن خو.درو بابل

ایارن خودرو قنبری بابل کد 3369

ایارن خودرو قنبری کد 3369

بابل ایارن خودرو

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش